Бренд: Intel
Краток опис: Intel 240GB D3-S4510, Enterprise Datacenter SSD, SATA 3.0 (6Gb/s
Достапност:
Шифра: 47867
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel 240GB D3-S4510, Enterprise Datacenter SSD, SATA 3.0 (6Gb/s), TLC 3D NAND, 560MB/s Read, 280MB/s Write, 90k/16k IOPS, Retail, SSDSC2KB240G801
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela