Бренд: Intel
Краток опис: Intel i9 12900F 2.4 GHz up to 5.1 GHzBOX, Code Name: Alder Lake,
Достапност:
Шифра: 33569
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,750 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,375 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i9 12900F 2.4 GHz up to 5.1 GHzBOX, Code Name: Alder Lake, Core x 16, Thread x 24, 14MB SmartCache, Sockets: FCLGA1700, BX8071512900F
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG