Бренд: Intel
Краток опис: Intel i5-11600 2.8 GHz up to 4.8 GHz, No Fan Box, Code Name: Roc
Достапност:
Шифра: 33506
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,167 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 584 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i5-11600 2.8 GHz up to 4.8 GHz, No Fan Box, Code Name: Rocket Lake, Core x 6, Thread x 12, 16MB SmartCache, Sockets: FCLGA1200
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG