Бренд: Intel
Краток опис: Intel G6400 4.0GHz, Box, Code Name: Comet Lake, Core x 2, Thread
Достапност:
Шифра: 33461
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 3,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 292 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 146 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel G6400 4.0GHz, Box, Code Name: Comet Lake, Core x 2, Thread x 4, 4MB SmartCache, Sockets: LGA FCLGA1200, BX80701G6400
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG