Бренд: Intel
Краток опис: Intel i3-10100 3.6 GHz up to 4.3 GHz, Box, Code Name: Comet Lake
Достапност:
Шифра: 33456
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 7,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 584 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 292 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Intel i3-10100 3.6 GHz up to 4.3 GHz, Box, Code Name: Comet Lake, Core x 4, Thread x 8, 6MB SmartCache, Sockets: LGA FCLGA1200, BX8070110100
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG