Бренд: Intel
Краток опис: Intel i9-10900X 3.7 GHz up to 4.7 GHz, No Fan Box, Core Name: Co
Достапност:
Шифра: 33429
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i9-10900X 3.7 GHz up to 4.7 GHz, No Fan Box, Core Name: Coffee Lake, Core x 10, Thread x 20, 19.25MB SmartCache, Sockets: LGA 2066
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it