Бренд: Intel
Краток опис: Intel I3-9100F 3.6G 1151 BOX, 3.6 GHz up to 4.2 GHz, Core Name:
Достапност:
Шифра: 33293
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel I3-9100F 3.6G 1151 BOX, 3.6 GHz up to 4.2 GHz, Core Name: Coffee Lake, Core x 4, Thread x 4, 6MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, BX80684I39100F
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm