Бренд: Intel
Краток опис: Intel i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz, No Fan Tray, Core Name: Cof
Достапност:
Шифра: 33290
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz, No Fan Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 8, Thread x 16, 16MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, CM8068403873927
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it