Бренд: Intel
Краток опис: Intel i5-8600K 3.6 GHz up to 4.3 GHz, Tray, Core Name: Coffee La
Достапност:
Шифра: 33273
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i5-8600K 3.6 GHz up to 4.3 GHz, Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 6, 9MB SmartCache, Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630, Sockets: LGA 1151
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it