Бренд: Intel
Краток опис: Intel Pentium G5400 3.7GHz, Box, Core Coffee Lake, 2 Cores, 4 Th
Достапност:
Шифра: 33238
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel Pentium G5400 3.7GHz, Box, Core Coffee Lake, 2 Cores, 4 Threads, 4MB Cache, Socket 1151, BX80684G5400
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela