Бренд: Intel
Краток опис: Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, Retail - Box, Core Name: Ka
Достапност:
Шифра: 33198
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, Retail - Box, Core Name: Kaby Lake, Core x 2, Thread x 4, 3MB SmartCache, Processor Graphics: Intel® HD Graphics 630, Sockets: LGA 1151, BX80677I37100
Напреден Филтер
Сокет LGA 1151
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela