Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Band 4 Graphite Black, Display: 0.96 inches, Resolution:
Достапност:
Шифра: 48518
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Band 4 Graphite Black, Display: 0.96 inches, Resolution: 80 x 160 pixels, Sensors: 3-axis acceleration sensor, Infrared wear sensor, Optical heart rate sensor, Battery Capacity: 91 mAh, Bluetooth 4.2, ROM: 384 KB, ROM: 1 MB, Flash: 32 MB, 55024462
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it