Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T5 10 (Agassi2-L09B), 10 inches Tablet WIFI + 4G
Достапност:
Шифра: 48449
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T5 10 (Agassi2-L09B), 10 inches Tablet WIFI + 4G LTE, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1920,1080 pixels, Chipset:HiSilicon Kirin 659 (16 nm) Mali-T830 MP2, CPU: Octa-core (4x2.36 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53), Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 32 GB, 3GB RAM, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android 8.0 (Oreo); EMUI 8, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.2, LE, GPS, Sensor: Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 5100 mAh battery, Dimensions: 243 x 164 x 7.8 mm
Напреден Филтер
Екран 10'' инчен
Процесор Octa Core
Меморија 2GB RAM
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela