Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Band 3 Pro (Terra-B19S), AMOLED color screen, Resolution:
Достапност:
Шифра: 47711
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Band 3 Pro (Terra-B19S), AMOLED color screen, Resolution: 240 x 120 pixels, ROM 1MB, Flash 16MB, Capacity: Typical value at 100 mAh, Charging time: about 100 min, Material: Silicon rubber, GPS,  Bluetooth 4.2, Waterproof, Full screen touch + Home button, Optical heart rate sensor, Sleep monitoring, Daily activity tracking and monitoring,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela