Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T3 10 (Agassi-L09), 4G LTE Tablet, 9.6 inches, I
Достапност:
Шифра: 46459
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T3 10 (Agassi-L09), 4G LTE Tablet, 9.6 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 800 x 1280 pixels, Chipset: Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 32 GB, 2GB RAM, Micro-SIM, Primary Camera: 5 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android 7.0 (Nougat), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.0, LE, GPS, Sensor: Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 4800 mAh battery, Dimensions: 229.8 x 159.8 x 8 mm
Напреден Филтер
Екран 10'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 2GB RAM
GPS ДА
3G/4G LTE Network ДА
Опција Телефон ДА
Оперативен систем Андроид
Диск 16GB EMMC
Камера Предна и задна
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela