Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei AM08 White, Little Swan Wireless Bluetooth 4.0 CSR Speake
Достапност:
Шифра: 46381

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei AM08 White, Little Swan Wireless Bluetooth 4.0 CSR Speaker, Touch Control, 3D HD Surround Sound Effect
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt