Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei AM61 Black, Sport Bluetooth 4.1 In-ear Earbuds, Super Bas
Достапност:
Шифра: 46379

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei AM61 Black, Sport Bluetooth 4.1 In-ear Earbuds, Super Bass, Handsfree, On-cord Control
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt