Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T2, 4G LTE Tablet, 7.0 inches, IPS LCD capacitiv
Достапност:
Шифра: 45158
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei MediaPad T2, 4G LTE Tablet, 7.0 inches, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 600 x 1024 pixels, Chipset: Spreadtrum SC9830l: CPU: Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7, Internal Memory: 16 GB, microSD, up to 32 GB, 1GB RAM, Primary Camera: 2 MP, Secondary Camera: 2 MP, OS: Android OS, v6.0 (Marshmallow), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth v4.0, LE, GPS, Sensor: Accelerometer, Battery: Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery, Dimensions: 191.8 x 107 x 8.5 mm
Напреден Филтер
Екран 7'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Диск 16GB EMMC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela