Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON NLLCD 1047, Машина за перење алишта, Бела, MADE
Достапност:
Шифра: 73083
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON NLLCD 1047, Машина за перење алишта, Бела, MADE IN ITALY, ИНВЕРТЕР МОТОР, 10кг, 1400 вртежи, А+++-40% енергетска класа, голем ЛЦД Дисплеј, одложен старт до 3/6/9 часа, Direct injection + Direct motion technology (отстранува над 100 најтешки флеки на само 20 степени, со што максимално се сочувува бојата и материјалот на алиштата), STEAM REFRESH ПРОГРАМА за освежување на алиштата без перење со можност за додаток на арома, Stop and Add функција за додавање алишта во секое време, 16 програми за перење, Active care функција, Програми против алергија, против пена, самочистење програма, 3 еко програми, бебе програма, брзо перење 30Ц, микс 60 програма, опција Super wash, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, Антибактериска гума, Опција за заклучување, Бучност 52дб, 59.5x60.5x85цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela