Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON NLM11 925 WW A EU, NATIS, Машина за перење алиш
Достапност:
Шифра: 72386
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON NLM11 925 WW A EU, NATIS, Машина за перење алишта, Бела, 10 години гаранција на ИНВЕРТЕР МОТОР, 9кг, 1200 вртежи, А+++-20% енергетска класа, голем ЛЦД Дисплеј, одложен старт до 3/6/9 часа, Direct injection + Direct motion technology (отстранува над 100 најтешки флеки на само 20 степени, со што максимално се сочувува бојата и материјалот на алиштата), STEAM REFRESH ПРОГРАМА за освежување на алиштата без перење со можност за додаток на арома, 14 програми за перење, Active care функција, Програми против алергија, против пена, самочистење програма, 3 еко програми, бебе програма, брзо перење 30Ц, микс 60 програма, опција Super wash, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, Антибактериска гума, Опција за заклучување, Бучност 54дб, 59.5x60.5x85цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela