Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON LTF 8B019 C EU, Целосно Вградна машина за миење
Достапност:
Шифра: 71649
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON LTF 8B019 C EU, Целосно Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 комплети, 8 програми, 3 температурни нивоа, Бучност 49децибели, горна корпа која може да се сетира, индикатори за сол и сјај, заштита од протекување, А+ енергетска класа, 82x60x57цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela