Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HBC 2B19 X, Полувградна машина за миење садови,
Достапност:
Шифра: 71430
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HBC 2B19 X, Полувградна машина за миење садови, Инокс/Црн преден панел, 13 комплети, 60цм, 5 програми, Половично полнење, Тајмер, Dual Space сетирање на горната полица, Индикатори за сол и сјај, Заштита од протекување, Aquastop - доживотна заштита од прелевање вода, Потрошувачка по циклус 295kWh, Бучност 49дб, А+ енергетска класа, 82x59.5x57цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela