Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON KIA 640 C, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка п
Достапност:
Шифра: 69765
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON KIA 640 C, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, Црна, без рамка, сензорски команди, 4 KOЦКЕСТИ ЗОНИ НА ГОТВЕЊЕ, индикатори за топлина, тајмер, заклучување, 7.600W, 51 x 5.1 x 59 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela