Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON BCB 7030 AA, Вграден фрижидер со долна комора M
Достапност:
Шифра: 69651
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON BCB 7030 AA, Вграден фрижидер со долна комора Mодел 2016, Нето 252л, 198л фрижидерски дел, 57л замрзнувач, капацитет на замрзнување 2кг/24 часа, 16 часа автономност, hygiene control, 38децибели, А+ енергетска класа, 177x 55 x54 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela