Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON FMO122.1 XHA, Вградна микробранова со ГРИЛ, INO
Достапност:
Шифра: 69650
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON FMO122.1 XHA, Вградна микробранова со ГРИЛ, INOX, 20лт, 800W, Грил 900W, Голем ЛЦД Дисплеј со електронски тајмер, 5 нивоа на моќност, 4 автоматски програми, Заштита од деца, 38,8цм x 59цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela