Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON KIO 744 DD Z, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичк
Достапност:
Шифра: 66325
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON KIO 744 DD Z, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони ( 2 дупли), 9 нивоа на моќност, индикатори за топлина, тајмер, 7.200W, 52 x 4.8 x 59 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela