Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON KRC 641 D B, Вградна стаклокерамичка плотна, Цр
Достапност:
Шифра: 65553
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON KRC 641 D B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, Hi light, 4 грејни зони (1 дупла),9 нивоа на моќност, 6600W, тајмер, заштита за деца, индикатор за топлина, 59 x 4.8 x 52 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela