Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BOES684097, Вградна фурна, X type линија, Црна I-Touch fre
Достапност:
Шифра: 72883
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BOES684097, Вградна фурна, X type линија, Црна I-Touch free без отпечатоци на прсти, Осветлени PUSH PULL копчиња, Мега капацитет на рерна 77 литри, ЛЦД Дисплеј, Самочистење со пареа, 9 функции, Вентилатор, Горен и долен греач, Defrosting мод, Грил, 1x телексопски водилки, Тројно стакло на вратата, Рецепти на вратата, Вклучени плитка и длабока тепсија, Лесно чистечки емајл, Потрошувачка на ел. енергија 0.99 kWh, А енергетска класа, Димензии 595x595x575 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt