Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHC66706, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензор
Достапност:
Шифра: 72665
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHC66706, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, сензорска, со 4 грејни зони (1x двојна, 1x овална, 2x стандардни), тајмер, ЛЦД Дисплеј за секоја зона на готвење, заштита од прегревање, заклучување од деца, без рамка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it