Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA FCCX580009, Електричен стаклокерамички шпорет, 50цм, Инокс
Достапност:
Шифра: 70059
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCCX580009, Електричен стаклокерамички шпорет, 50цм, Инокс, 4 зони на готвење, 65литри рерна со ВЕНТИЛАТОР, 8 функции на рерната, Грил функција, горен греач 900W, долен греач 1300W, емајл лесен за чистење, двојно стакло на вратата, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt