Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BOEI68462, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј со дигитален
Достапност:
Шифра: 67209
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BOEI68462, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј со дигитален тајмер, Pop in Pop out копчиња, 6 функции, Грил Турбо Вентилатор, додаток за печење кокошка во рерната, горен и долен греач, 65 литри капацитет, А енергетска класа, Тројно стакло на вратата, Лесно чистечки емајл, Стаклото на вратата се вади за лесно чистење, Моќност 2900W, Димензии 60x60x57,5 цм
Напреден Филтер
ЛЦД Дисплеј Да
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt