Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3556/00, Блендер, 700W, Боја Инокс, капацитет на садот
Достапност:
Шифра: 70778
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3556/00, Блендер, 700W, Боја Инокс, капацитет на садот 2л, стаклен сад, дополнителен сад 600мл, 2 брзини и Пулс, ProBlend 6, шпатула, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз, тивок режим, индикатор за ниво на вода, заштита од презагревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF