Бренд: Cooler Master
Краток опис: Cooler Master MasterGel Maker, 4g tube Nano Diamond, MGZ-NDSG-N1
Достапност:
Шифра: 23644
Гаранција (дена): 30

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Cooler Master MasterGel Maker, 4g tube Nano Diamond, MGZ-NDSG-N15M-R1
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_tv_2021
  • 555_Euro
  • 555-Klimi
  • 555_Taljat
  • НАЈДОБАР КВАЛИТЕТЕТ И НАЈДОБРИ ЦЕНИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR