Бренд: Philips
Краток опис: Philips BG3010/15, Тример за тело, Боја Сива, Систем за удобност
Достапност:
Шифра: 33221
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BG3010/15, Тример за тело, Боја Сива, Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови 1 фиксна поставка за должина 3мм, Елемент за бричење:  заоблени врвови и хипо-алергенска фолија, Wet & Dry (суво и мокро): 100% Водоотпорен, Ергономска рачка за максимална контрола, Безжична употреба, 8h полнење, 50min работа, Батерија NiMh, LED индикатор, Четка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it