Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT3226/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем
Достапност:
Шифра: 33223
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BT3226/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење, за лесно обликување, Двојно наострени метални ножеви од нерѓосувачки челик, 20 должини од 0,5 до 10 мм, Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm, LED индикатор, Работа со или без кабел, Батерија NiMh, 60мин безжична употреба со 1h полнење, Без потреба од подмачкување, Додатоци што можат да се мијат, Чешел, Торбичка, Четка за чистење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • it tv
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel