Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VS20A95843W/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжичн
Достапност:
Шифра: 75892
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

42,499 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,542 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,771 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG VS20A95843W/GE, Рачна вертикална правосмукалка и безжична правосмукалка на батерии, Bespoke Jet™ Complete, Бела боја, All-in-one Clean Station, 2 во 1 флексибилно чистење за повеќе површини, ХЕПА филтрирање, LED екран, Мотор со дигитален инвертер, 25.2V, Моќ на вшмукување до 210 W, Екстра агилно вртење, екстра лесно движење, циклон технологија, 500мл зафатнина на садот за прашина што се мие, 86db, целосна електронска регулација, Jet двојна четка, Тенка акциона четка, Алатка за миленичиња, до 60 минути автономна работа, полнива Li-ion батерија за 3.5 часа
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG