Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6728/01, Рачна правосмукалка, Боја сино црна, 3 во 1:
Достапност:
Шифра: 73970
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
28,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,209 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 605 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips FC6728/01, Рачна правосмукалка, Боја сино црна, 3 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, чистење со вода, Капацитет на садот за вода 0.28л, Собирање на прашина во сад, Капацитет на садот 0.4л, интегрирани додатоци, ЛЕД светло на четката, Батерија Li-Ion, 21.6V, Користење 50 мин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG