Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SP-LSP3BLAXXH, The Freestyle 100" Projector, screen size
Достапност:
Шифра: 53498
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 69,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

47,999 Ден.
12 РАТИ: 4,200 Ден.
24 РАТИ: 2,200 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG SP-LSP3BLAXXH, The Freestyle 100" Projector, screen size 30"-100", 1920x1080 FullHD, brightness 230 nit, Smart TV, Netflix, screen mirroring, Apple TV App, Apple AirPlay 2, HDR10 HLG, Sound power (RMS) 5W, Dolby Digital Plus, Bluetooth audio, WiFi, HDMI
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ