Бренд: Apple
Краток опис: Apple iPhone XR - 64GB Red, Display: 6.1 inches, 90.3 cm2 (~79.0
Достапност:
Шифра: 51649
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 38,690 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,900 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,056 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 807 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple iPhone XR - 64GB Red, Display: 6.1 inches, 90.3 cm2 (~79.0% screen-to-body ratio), Resolution: 828 x 1792 pixels, 19.5:9 ratio (~326 ppi density), Liquid Retina IPS LCD, 625 nits (typ), Scratch-resistant glass; oleophobic coating, Chipset: Apple A12 Bionic (7 nm), CPU: Hexa-core (2x2.5 GHz Vortex + 4x1.6 GHz Tempest), GPU: Apple GPU (4-core graphics), Internal Memory: 64GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 12 MP; f/1.8; 26mm (wide); 1/2.55"; 1.4µm; PDAF; OIS, Quad-LED dual-tone flash; HDR (photo/panorama), Video: 4K@24/30/60fps; 1080p@30/60/120/240fps; HDR; stereo sound recording, Secondary Camera: 7 MP; f/2.2; 32mm (standard); 1080p@60fps; HDR, OS: iOS iOS 12; upgradable to iOS 14.7, Connections: WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; dual-band; hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP; LE, GPS with A-GPS; GLONASS; GALILEO; QZSS, NFC, Sensors: Face ID; accelerometer; gyro; proximity; compass; barometer, IP67 certified - dust and water resistant, Battery: Li-Ion 2942 mAh; non-removable (11.16 Wh), SIM: Single SIM (Nano-SIM and/or eSIM), Dimensions: 150.9 x 75.7 x 8.3 mm, Weight: 194gr, P/N: mh6p3se/a
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG