Бренд: HP
Краток опис: HP PAVILION GAMING 15-ec1000nia (Black) , - AMD Ryzen 7 4800H
Достапност:
Шифра: 50748
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 55,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

49,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 2,290 Ден.
48x КЛУБ рата: 1,167 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HP PAVILION GAMING 15-ec1000nia (Black) , - AMD Ryzen 7 4800H (8M Cache up to 4.2 GHz), NVIDIA® GTX1650 4GB, 8GB DDR4 3200MHz, 512 GB SSD, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Memory Card Reader, Weight: 2,4kg, Battery: 3-cell lithium ion, 15.6" (1920x1080) Full HD IPS 144Hz, P/N: 2E8G7EA#BH
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG