Бренд: Philips
Краток опис: Philips QP2520/30, Хибриден брич, OneBlade, Боја Црна-Зелена, мо
Достапност:
Шифра: 33607
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,804 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 234 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 117 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips QP2520/30, Хибриден брич, OneBlade, Боја Црна-Зелена, може да се мие под вода, безжично користење, 3 чешли 1-3-5мм, торбичка, 8 часа полнење, 45 мин користење, Battery:Ni-MH, заменски глави QP210, QP220, QP610, QP620
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24 рати 0 посто камата
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG