Бренд: HP
Краток опис: HP Ink Tank All-in-On MFP 515 Wireless, Принтер, Скенер, Копир,
Достапност:
Шифра: 32456
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 442 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 230 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Ink Tank All-in-On MFP 515 Wireless, Принтер, Скенер, Копир, Компактен дизајн, Брзина на печатење 14 ppm, Резолуција 1200x4800, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Меморија 256MB, Black - 1TJ09A
Тип Inkjet
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG