Бренд: HP
Краток опис: HP Ink Tank All-in-On MFP 515 Wireless, Принтер, Скенер, Копир,
Достапност:
Шифра: 32456
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 11,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

9,899 Ден.
12 РАТИ: 867 Ден.
24 РАТИ: 454 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Ink Tank All-in-On MFP 515 Wireless, Принтер, Скенер, Копир, Компактен дизајн, Брзина на печатење 14 ppm, Резолуција 1200x4800, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Меморија 256MB, Black - 1TJ09A
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ