Бренд:
Краток опис: ASUS 850W Platinum PSU ROG-THOR-850P, Aura Sync and an OLED dis
Достапност:
Шифра: 22850
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ASUS 850W Platinum PSU ROG-THOR-850P, Aura Sync and an OLED display, Aura Sync : Advanced customization with addressable RGB LEDs and Aura Sync compatibility, OLED Power Display : Real-time power draw monitoring with OLED Power Display, ROG Thermal Solution : 0dB cooling with dustproof IP5X Wing-blade Fan and ROG heatsink design, 80 PLUS Platinum : Built with 100% Japanese capacitors and other premium components, Sleeved Cables : For easy building and superior aesthetics, 90YE0090-B001W0
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG