Бренд: Kingston
Краток опис: Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) 1Rx8 HyperX FURY
Достапност:
Шифра: 26882
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Kingston 16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM (Kit of 2) 1Rx8 HyperX FURY RGB, HX432C16FB3AK2/16
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm