Бренд: HP
Краток опис: HP LaserJet MFP M442dn A3 Format -Printer, Copy, Scan, Auto...
Достапност:
Шифра: 33804
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
12 РАТИ: 2,427 Ден.
24 РАТИ: 1,249 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP LaserJet MFP M442dn A3 Format -Printer, Copy, Scan, Auto duplex printing, 2 paper trays (Tray 1: 100 sheet; Tray 2: 250 sheet), 1x Ethernet 10/100Base-TX, Print speed 24 ppm, Resolution 1200x1200, Full-speed USB 2.0 interface, Duplex printing Automatic, 1Memory 512MB, PN: 8AF71A
Тип на Печатари MFP Laser