Бренд: HP
Краток опис: HP OMEN 15-ek0038niaa (Silver) , - Intel Core i7-10750H (12...
Достапност:
Шифра: 50261
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 67,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

59,995 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,500 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP OMEN 15-ek0038niaa (Silver) , - Intel Core i7-10750H (12M Cache up to 5GHz), NVIDIA® GTX1660TI 6GB , 16GB DDR4 2933MHz, 512GB SSD, Интегрирана Веб камера, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Меморија Card Reader, Weight: 2,4kg, Батерија: 3-cell lithium ion, 15.6" (1920x1080) Full HD IPS 144Hz, P/N:290A7EA#BH5
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка nVidia
Процесор i7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING