Бренд: HP
Краток опис: HP 953XL (F6U18AE), Ink Cartridge Yellow 1600 str za HP Offic...
Достапност:
Шифра: 31998
Редовна Цена: 2,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 117 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 59 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 953XL (F6U18AE), Ink Cartridge Yellow 1600 str za HP OfficeJet Pro 7740; 7720; 8210; 8710; 8715; 8720; 8725; 8730
Кертриџ Кертриџи за HP принтери