Бренд: HP
Краток опис: Лаптоп HP 250 G9 (Dark Ash Silver), - Процесор Intel Core i3...
Достапност:
Шифра: 56593
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 771 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп HP 250 G9 (Dark Ash Silver), - Процесор Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4 GHz), Intel Iris X Graphics, 8GB 3200MHz DDR4, 512GB SSD, HD webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Stereo Speakers, 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.1, 1 x HDMI, 1 x headphone/microphone combo, Card Reader, 15.6" (1920x1080) , PN: 6S7B3EA
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i3
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home