Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense WFQP8014EVM, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТО...
Достапност:
Шифра: 77013
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12 РАТИ: 1,717 Ден.
24 РАТИ: 884 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense WFQP8014EVM, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР Power drive, Бела боја со црн капак, Голем ЛЦД Дисплеј, 8кг, 1400 вртежи, 15 програми, Програма за самочистење, Брзо перење 15мин, Спорт програма, Микс програма, Селекција на температура, Генератор на пареа (SteamTech) - Длабински испрани и меки алишта без омекнувач, Заштита од алергии (AllergySteam + AllergyCare), SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Тајмер, Сензор за ниво на вода, Заклучување - заштита за деца, Макс. Бучност 72dB, Годишна Потрошувачка на ел. енергија 174 kWh, Нова А енергетска класа, Димензии ШxВxД 60x85x54 цм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа А
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење